GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN ADRESİNE HOŞGELDİNİZ.

•Fiber Barkod ve Bilişim Teknolojileri firmasının online alışveriş mağazası olan, fiberbarkod.com en son güvenlik tedbirleri alarak bilgilerinizi korumaktadır.
Bilgileriniz Geotrust Inc. 256 bit SSL Sertifikası ile şifrelenip öyle transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafında çözülememekte ve korunmaktadır. 

• Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, teslimat adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez, ticari amaçlar için asla kullanılmaz ve sadece fiberbarkod.comtarafından size sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacı ile kullanılır. Bilgileriniz, ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. 

• Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemde kayıtlı olarak tutulmamakta ve fiberbarkod.com sistemi ve hiçbir yetkilisi sizin kredi kartı bilgilerinizi görmemektedir.

• Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 

Gizlilik ve Güvenli Alışveriş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SSL ve Güvenlik ne demektir?
SSL teknolojisi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi ile internet üzerinden güvenli alışverişin vazgeçilmez bir unsurudur. SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile direkt banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi fiberbarkod.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. , fiberbarkod.com ‘de Geotrust Inc. 256 bit SSL Sertifikası kullanmaktadır.

İnternet´te fiberbarkod.com gibi güvenliği sağlanmış sanal mağazadan alışveriş yapmak fiziki bir mağaza, restoran veya benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir. fiberbarkod.com sayfamızda kredi kartı numaranız ve kart bilgileriniz personelce bilinmemekte sizin haricinizde kimse tarafından görülmemektedir.

Kredi Kartı Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
fiberbarkod.com internet mağazası 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en yüksek teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında 256 Bit Güvenliğin sağlandığını, üst kısmında ise güvenli bağlantıyı simgeleyen https ön ekini  görebilirsiniz. Bu kilit sağlanan 256 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. 

Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. fiberbarkod.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez ve SSL teknolojisi sayesinde 3. Kişilerin kayıt etmesine izin vermez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz!

Veri ve Kullanıcıların Kişisel Bilgilerinin Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
fiberbarkod.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. fiberbarkod.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın iradi olarak hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

fiberbarkod.com sitemize verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır; ancak Kişisel bilgilerin her ne surette olursa olsun 3. şahıslar tarafından yasadışı yollarla elde edilmesi halinde fiberbarkod.com sorumluluk kabul etmez.

Kredi kartı ile ödemek zorunda mıyım?
Mağazamızda asıl olan ödeme şekli kredi kartı ile ödemedir. Banka Havalesi / EFT  vseçenekleri ile de ödeme yapabilirsiniz.