Hakkımızda

  Fiber Barkod  ve Bilişim Teknolojileri 2009 yılında kendi yerinde İstanbul Esenlerde yazılım uzmanı Salih Kuşuçar  tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda sadece esnafların istekleriyle yapılan ilk yazılım projesiyle faaliyetlerine başlayan Fiber Barkod ve Bilişim Teknolojileri kısa zamanda başta Türkiye olmak üzere Kıbrıs ve Azerbaycan'da da işletmelerin vazgeçilmez, kolay kullanımlı, ve kullanıcı odaklı yazılımlarla üreterek müşterilerinin beğenisi kazanmıştır. Firmamız kurumsallaşma ve büyümesi adına her sektöre özel web site çözümleriyle faaliyet alanını genişletmiş ve profesyonel kadrosuyla bilişim ve teknoloji adına yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörde öncü olmuştur.

Fiber Barkod ve Bilişim Teknolojileri sektördeki yoğun istek üzerine 2012 yılında telekomünikasyon sektöründe ilk faaliyeti olan parça lira gönderme sistemini yazılıma çevirerek alanında siteye girmeden parça kontör gönderme programını yapan ilk ve tek firmadır. 

Teknolojinin , donanım, web tasarım, domain, sunucu kiralama, parça kontör satışı ve özel yazılım projeleriyle daima yenilikçi, kendi teknolojisini üreten, son kullanıcının istekleriyle yazılım yapma prensibini ilke edinmiş kadromuzla durmadan çalışmaya ismimizin hakkını vererek bilişim sektörüne katkı sağlamaya devam etmektedir.

 

 

Loading...
Loading...